Kokių rezultatų galiu tikėtis naudodamas poliravimo variklio dangtį ant savo automobilio?

- 2024-10-21-

Poliravimo variklio dangtisyra specializuotas aksesuaras, naudojamas automobilių paviršiams šlifuoti. Paprastai jis pagamintas iš mikropluošto audinio, kuris yra minkštas, pliušinis ir lengvai ant automobilio dažų. Karnyro variklio dangtis telpa ant galios buferio ir jis sukasi dideliu greičiu, kad užtikrintų vienodą ir nuoseklų poliravimo veiksmą. Čia yra vaizdas, kuriame rodomas poliravimo variklio dangtis:
Polishing Bonnet


Kokie yra mano automobilio poliravimo variklio dangčio naudojimo pranašumai?

Naudojant poliravimo variklio dangtį ant savo automobilio, teikiate daugybę privalumų. Pradedantiesiems tai padeda pašalinti oksidacijos pėdsakus, sukimosi žymes ir įbrėžimus ant dažų. Tai, savo ruožtu, leidžia transporto priemonei atrodyti naujesnei ir padidina estetinį patrauklumą. Antra, jis išlygina nedidelius įbrėžimus, įbrėžimus ar įtrūkimus ant paviršiaus, taip sumažinant pažeidimus. Galiausiai jis išpūtė paviršių iki aukšto blizgesio, todėl dažai atrodo blizgūs ir šlifuoti.

Kokių tipų poliravimo kepsniai yra naudojami?

Poliravimo varikliukai yra skirtingų dydžių ir formų, kad tilptų skirtingi galios buferinės mašinos. Jų galima įsigyti nuo 4 colių iki 12 colių. Kai kurie populiarūs kepimo variklių tipai yra šie:

  1. Plokšti putplasčio varikliai
  2. Susukti vilnos varikliukai
  3. Mikropluošto varikliukai
  4. Vaflių pynimo varikliai

Kaip dažnai turėčiau pakeisti savo poliravimo variklio dangtį?

Poliravimo varikliukai galiausiai nusidėvi ir tampa neveiksmingi. Pakeitimo dažnis priklauso nuo to, kaip dažnai jūs jį naudojate ir kiek nešvari. Rekomenduojama pakeisti variklio dangtį kas 4–6 kartus naudojimo kartus arba kai jis tampa smarkiai suteptas ar pažeistas.

Ar galiu naudoti poliravimo variklio dangtį ant matinio apdailos automobilio?

Ne, nerekomenduojama naudoti poliravimo dangčio ant matinių apdailos automobilių. Poliravimas gali pašalinti matinį apdailą, palikdamas blizgantį paviršių, o tai nėra pageidautina. Taip pat mikropluošto varikliukai linkę pritraukti dulkes ir šiukšles, kurios gali prilipti ant matinio paviršiaus, ir vėliau tampa sunku pašalinti.

Apibendrinant galima pasakyti, kad poliravimo variklio dangtis yra naudingas priedas kiekvienam automobilio entuziastams, mėgstančioms išlaikyti savo transporto priemonės išorinį blizgesį. Reguliariai naudojant tinkamą poliravimo variklio dangtį, automobilio paviršius gali būti nesugadintas ir prailginti jo gyvenimo trukmę.

Įmonės įvadas

„Ningbohaishuaite Housewares Co., Ltd“. yra pagrindinis Kinijos valymo produktų tiekėjas. Mes specializuojamės aukščiausios kokybės mikropluošto rankšluosčių gamyboje ir automobilių, valčių ir kitų paviršių kepti keptuvėms. Mūsų produktai yra prieinami tiek mažmeniniams, tiek didmeniniams klientams, ir mes siūlome konkurencingas kainas ir dideles nuolaidas. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų produktus ar pateikti užsakymą, apsilankykite mūsų svetainėjehttps://www.aitecleaningproducts.com. Norėdami gauti pardavimo užklausų, susisiekite su mumisSales5@nbaiyite.cn.

Čia yra dešimt mokslinių dokumentų, susijusių su automobilių poliravimu:

Burns, E. R. (1986). Metalinių paviršių poliravimas. Taikomosios fizikos žurnalas, 60 (3), 1115-1123.

Dong, Q., Zhao, Z., Wang, X., & Sun, Y. (2018). Kontaktinė mechanika ir trinkelių šiurkštumo optimizavimas cheminiu būdu poliravo safyro substratus. Tarptautinis staklių ir gamybos žurnalas, 130, 82–91.

Ehmann, K. F. (1984). Medžiagos pašalinimo mechanizmai plojant ir poliravo. Pramonės inžinerijos žurnalas, 106 (2), 169–175.

Ffresh, M. J., & Wood, R. J. (2014). Atliekant plokštes ir plokštes panašius greitojo poliravimo procesus. Dėvėkite, 320, 44–52.

Gefanty, A. S. (2015). Aparatas metalinio paviršiaus ir susijusių metodų poliravimui. JAV patentas Nr. 9 060,616.

Hwang, S. H., ir Lee, J. H. (2007). Vario cheminio mechaninio poliravimo modeliavimas. Medžiagų mokslas ir inžinerija: B, 137 (1-3), 234–241.

Komanduri, R., & Tani, J. I. (1984). Paviršiaus šiurkštumo modelis deimantų posūkiui ir metalų plyšimui. Pramonės inžinerijos žurnalas, 106 (3), 298–305.

Labronici, F., ir Khellaf, A. (2011). Sumažinus medžiagos pašalinimo kintamąjį elektropolizuojant naudojant elektrocheminį apdirbimą. Medžiagų apdorojimo technologijos žurnalas, 211 (9), 1575-1582.

Maetani, Y., Shinozaki, H., Kuriyagawa, T., & Komanduri, R. (2012). Teorinis ir eksperimentinis medžiagų perdavimo mechanizmo tyrimas didelėse spartos poliravimo srityse. „Precision Engineering“, 36 (2), 342-350.

Rivera, D. (2010). Deimantinio smėlio dydžio poveikis paviršiaus apdaila, atliekant ypač tikslų šlifavimą. Medžiagų apdorojimo technologijos žurnalas, 210 (3), 441-447.